خدمات شبکه و سخت افزار

در دنیای مدرن امروز، نمی توان نقش IT را در بخش های گوناگون و مشاغل مختلف نادیده گرفت. حضور این فن آوری تا جایی پیشرفته است که در بسیاری از موارد با فرآیند های روزمره زندگی اجین شده و گذران زندگی بدون استفاده از آن به راحتی امکان پذیر نمی باشد. امروزه شاهرگ ها و پایه های اداری، فنی و خدماتی بسیاری از فرآیند ها و کسب و کارها در سازمان ها و شرکت ها بر پایه این فن آوری استوار شده است به طوری که حیات و پایداری آن در بسیاری موارد ضروری و مورد توجه می باشد.
شرکت سما رایانه پیشرو با هدف ارایه خدمات تخصصی، علمی و جامع در کلیه بخش های فن آوری IT، با استفاده از حضور متخصصان و ارتباط با معتبرترین تامین کنندگان سخت افزار و نرم افزار، راهکار ها و برنامه های جامعی را برای برنامه ریزی، تامین، راه اندازی و نگهداری سیستم ها و ساختار های فن آوری اطلاعات ارایه می دهد.

در این راستا شرکت سما رایانه با ارایه خدمات ذیل به سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی، شرکت ها و کارگاههای مختلف و تخصصی میباشد:

  • خریداری، نصب و راه اندازی تجهیزات سخت افزاری

شرکت سما رایانه به دلیل همکاری مستمر با شرکت های وارد کننده و تامین کننده قطعات کامپیوتر، اقدام به تهیه قطعات و نصب و راه اندازی آن می نماید.

  • نصب و راه اندازی و نگهداری نرم افزار ها و سیستم عامل های مختلف

شرکت سما رایانه با پشتوانه همکاری با شرکت های تولید کننده و ارایه کننده نرم افزار و سیستم عامل وآشنایی کامل کادر فنی باکلیه بسترهای نرم افزاری در سیستم عامل های مختلف امکان نصب، راه اندازی و یا نگهداری آنها را دارد.

  • نگهداری تجهیزات پسیو

یکی از اصلی ترین قسمت های سیستم های مبتنی بر IT در هر مجموعه بستر های شبکه ای آن می باشد که نیاز به کنترل و نگهداری مستمر دارد.

  • نگهداری تجهیزات شبکه

شبکه و سخت افزار های آن شاهرگ های اطلاعاتی هر مجموعه می باشد که پایداری و کارایی آن ارتباط مستقیم با بازدهی وتداوم عملیاتی یک مجموعه دارد. این بستر نیاز به نگهداری، بروزرسانی و کنترل دایم دارد.