ما یک شرکت نرم افزاری

خلاق هستیم

 
یک سیستم مدیریت یکپارچه، سیستمی است که سازمان برای مدیریت کلیه امور فرآیندی خود بکار می برد تا بتواند به اهداف سازمان دست یابد و بطور متوازن اهداف ذینفعان خود را برآورد سازد.
techstartup1000-768x500

اهداف ما

 

امنیت اطلاعات

پرداخت منعطف

ابزارهای سئو

طراحی وب

آشنایی با

سیستم یکپارچه

 

سیستم یکپارچه چیست :

چنانکه می دانیم، تصمیم گیری صحیح مستلزم ارزیابی عملکرد دقیق و ارزیابی عملکرد دقیق مستلزم در اختیار داشتن آنلاین و آسان آمار و اطلاعات مدیریتی شفاف و بی واسطه از شرکت است. در شرایط موجود آمار و اطلاعات مورد نیاز مدیران در سطح نرم افزاری و سخت افزاری شرکت توزیع شده است. نرم افزارهای جزیره ای به سـادگی امکــان تجمیع اطلاعات و استخراج آمـار را فرآهـم نمی آورند و به همین دلیل در اکثر مواقع وظیفه تجمیع اطلاعات و تحلیل آمار بر عهده تیم آمار و اطلاعات شرکت ها است نظام یکپارچه اطلاعات و آمار مدیریت با اتصال پایدار به تمامی منابع اطلاعاتی شرکت، تمامی آمار و اطلاعات مورد نیاز را به منظور ارزیابی عملکرد دقیق و تصمیم گیری صحیح در اختیار مدیران شرکت قرار می دهد.

 

نحوه کارکرد سیستم های یکپارچه :
معیار به تمامی سیستم های نرم افزاری و بانک های اطلاعاتی (TPSها) بخش های مختلف موجود در سازمان شما متصل شده، داده های مورد نیاز را از سیستم های مذکور واکشی و در بانک اطلاعات خود ذخیره می نماید. سپس با استفاده از ابزارهای پرس و جـو ساز و گزارش سـاز، تمامی گزارشـات مدیریتی بواسطه تحلیـل و تعـریف پـرس و جوها در سامانه پیاده سازی می شود. در ادامه چارت ها و نمودارهای مورد نیاز مدیران در بخش داشبورد مدیریت، تعریف و پیاده سازی خواهد شد. اکنون شما می توانید کل عملکرد مجموعه خود را با یک نگاه به داشبورد مدیریت وضعیت موجود را رصد و در طول و عمق آمار و اطلاعات موجود حرکت کنید؛ پیش بینی های صورت گرفته در سامانه را به آسانی مشاهده و استفاده نمائید. با استفاده از MIS شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون واسطه به پاسخ تمامی سوالات حال و آینده خود دسترسی داشته، عملکرد تمامی بخش ها و منابع انسانی خود را ارزیابی و بر اساس پیش بین های موجود بهترین تصمیم را بگیرید.
سیستم اطلاعات مدیریت به سیستمی کامپیوتری گفته می‌شود که برای مدیران ابزارهایی جهت سازماندهی، ارزیابی و مدیریت واحدها در سازمان فراهم می‌کند . این مفهوم ممکن است دربردارنده عبارات سیستم‌های پردازش تراکنش، سیستم‌های تصمیم‌یار، سیستم‌های خبره و سیستم‌های اطلاعات مدیریت اجرایی باشد. بنابراین ممکن است گاهی با مفاهیم دیگری مانند انفورماتیک، سیستم اطلاعاتی، فناوری اطلاعات همپوشانی داشته باشد.
 
مزیت‌های سیستم اطلاعات یکپارچه :
  • شرکت‌ها قادر خواهند بود نقاط ضعف و قدرت خود را با گزارش‌های درآمد، عملکرد کارکنان و … شناسایی کنند و فرآیندهای تجاری خود را بهبود دهند.
  • تصویری کلی و کامل از شرکت بدست بیاورند
  • از MIS به عنوان ابزار ارتباطاتی و برنامه‌ریزی استفاده کنند
  • با در دسترس بودن داده‌های مشتری و بازخورد آن شرکت می‌تواند فرآیندهای تجاری خود را با نیازهای مشتریان همراستا کند. مدیریت موثر داده‌های مشتری به سازمان در انجام درست بازاریابی مستقیم و فعالیت‌های تشویقی کمک کند.
  • سیستم‌های MIS به شرکت‌ها در بدست آوردن مزیت رقابتی کمک می‌کنند.
 
ارتباط با سایر نرم افزار ها :
تمامی فرآیند های هر بخش از سازمان، بر اساس میزان فعالیت هر شرکت با نرم افزارهای تخصصی متنوعی مدیریت میگردد که هریک ویژگی ها ، گزارشات، اطلاعات و … متفاوتی خواهند داشت . تبادل اطلاعات بین این نرم افزارها با ساختار هایی متفاوت، بزرگترین نگرانی مدیران کسب و کار ها میباشد که ما این مشکل را برطرف ساخته ایم. یکپارچه سازی، راهکاری است که در آن نیازی به تغییر نرم افزارهای موجود نبوده و نرم‎افزارهای موجود، فارغ از تکنولوژی به کار رفته به یکدیگر متصل میشوند.
نرم افزار های مختلف هر شرکت مانند نرم افزار های مالی و حسابداری، انبارداری، CRM  یا ارتباط با مشتری و … با ساختار ها و برنامه های متفاوت و در بازه های زمانی مختلفی عرضه شده اند، بنابراین عملیات و گزارشاتی که هریک ارائه میدهند نیز با یکدیگر متفاوت بوده و بررسی تمامی این گزارشات و فرآیند ها توسط نیروی انسانی، نیازمند هزینه و زمان زیادی میباشد و از طرفی میزان خطای ناشی از آن نیز غیر قابل کنترل میباشد.
به این منظور، شرکت نرم افزاری آرسینا، با استفاده از شیوه‎های نوین در زمینه‎ی تولید نرم‎افزار ، قابلیتی طراحی کرده است که تمامی نرم افزارهای هر سازمان، به سهولت به یکدیگر متصل شده و یکپارچه سازی بین اطلاعات صورت گیرد.
آرسینا علاوه بر یکپارچه سازی نرم افزارهای  خود، نرم افزارها دیگر با برند‎های مختلف را نیز می‎تواند با یکدیگر یکپارچه نماید؛ بدین صورت از اتلاف وقت نیروی انسانی برای انتقال داده از نرم افزاری به نرم‎افزار دیگر جلوگیری می‎کند و در نهایت گزارشی جامع و کامل برای مدیران فراهم می‎آورد.
 با یکپارچه سازی نرم افزارها توسط آرسینا نیازی به تغییر نرم افزارهای موجود نیست و نرم افزارهای قبلی سازمان فارغ از تکنولوژی به کار رفته در آنها به یکدیگر متصل می‎شوند و این فرایند نه تنها بهره وری را بالا می برد، هزینه های صرف شده قبلی را حفظ نموده و موجب کاهش هزینه های پیش رو میگردد.  به عبارتی یکپارچه سازی می‎تواند نقش موثری را در سازمانها ایفا کند چون تطبیقی بین تمام تکنولوژیهای موجود در شرکت بوجود می آورد.

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!

آماده ای؟

شروع یک پروژه جدید

منتظر چی هستی؟

بیایید راجب کار صحبت کنیم