مشاوره و آموزش

مقاومت سازمانی حاصل از استقرار راهکار نرم‌افزاری را به حداقل برسانید  مسئله کلیدی و مغفول در تغییرات سازمانی که عموماً مقاومت کارکنان را به همراه دارد، بی‌توجهی به آموزش است. کارکنان شما به آموزش نیاز دارند تا با ایجاد آگاهی پیش از مواجهه با مسائل ناشناخته، از بروز واکنش های منفی جلوگیری شود. استقرار نرم‌افزار در سازمان از تغییراتی است که مقاومت نسبت به آن در موارد متعدد به عنوان علت اصلی شکست در استقرار نرم‌افزار گزارش شده‌است. طبیعی است فردی که چندین سال است با استفاده از روش‌های مشخص سازمانی مسئله‌ای را حل می‌کرده، اگر با راه‌حل جدیدی روبه‌رو شود در ابتدای امر مقاومت می‌کند و ترجیح می‌دهد از روش‌های پیشین استفاده کند. آموزش می‌تواند مزیت‌های استفاده از راه‌حل جدید را روشن کند و چگونگی به‌‌کارگیری آن را به فرد بیاموزد تا به این ترتیب سازمان شما با موفقیت راهکار نرم‌افزاری مورد نظر خود را پیاده‌سازی کرده و آن را به کار گیرد.

مشاوره استقرار

خدمات تخصصی در مورد نحوه انجام کار و تنظیم پروسه های مناسب کار مشتری و رعایت الزامات قانونی و … در قالب خدمات مشاوره استقرار و توسط کارشناس ارشد پشتیبانی نرم افزاری و مالی و مدیریتی انجام می شود. استفاده از این خدمات معمولا در مقطع اولیه راه اندازی سیستم مورد نیاز است و با توجه به تخصصی بودن آنها شاید استفاده از نیروی پرسنل تمام وقت به صرفه نباشد. شرکت برای برآورد کردن این نیاز مشتریان خود خدمات مشاوره استقرار خود را با تکیه بر پرسنل متخصص در حوزه های مختلف و همچنین عطف تجربیات قبلی در شرکت های مشابه، خدمات مشاور استقرار را تعریف می کند. استفاده از خدمات مشاوره استقرار علاوه بر تسریع در جریان راه اندازی نرم افزار، جلو شروع حرکت در مسیر نادرست یا اشتباهات فاحش و … را می گیرد و در خیلی از مواقع پروسه های زاید و غیر لازم یا حتی لازم را کم و زیاد و منظم می کند. در واقع خدمات مشاوره استقرار تلفیقی از مشاوره در خصوص تخصص های مدیریتی و مالی در کنار دید قابلیتهای نرم افزاری برای تصمیم گیری ابتدایی بر روی روشها و فرآیند های انجام کار می باشد

 

مشاوره تخصصی

آگاهانه انتخاب کنید!  شما باید نیازمندی‌های خود را به دقت بشناسید و راه‌حل‌های موجود در بازار را از نظر کارکردها، تکنولوژی، امنیت، خدمات پشتیبانی، تخصص در استقرار و … بررسی کنید تا به این ترتیب بتوانید با انطباق نیازمندی‌ها بر امکاناتی که هر راه‌حل ارائه می‌کند، بهترین گزینه را انتخاب کنید. فرایندی بسیار پیچیده و تخصصی که قطعاً در طول آن نیاز به مشاوره خواهید داشت.  تیم متخصصین، مشاوره پشتیبانی 100% را تضمین می‌کند و در تمام فرایند تصمیم گیری برای خرید شما را همراهی می‌کند. مشاورین ما شما را تنها نمی‌گذارند!